در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/ بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

خیلی راحت باید گفت که دولت هیچ پولی ندارد و بسیاری از سازمان‌های دولتی بدهکار هستند. لیکن عنوان بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است و به سیاست خارجی، روا

دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/ بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

زیباکلام: دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/دولت هیچ پولی ندارد/بحران های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

عبارات مهم : سیاسی

خیلی راحت باید گفت که دولت هیچ پولی ندارد و بسیاری از شرکت های دولتی بدهکار هستند. لیکن عنوان بحران های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است و به سیاست خارجی، روابط بین المللی ما و تحریم های یک طرفه آمریکا برمی گردد.

فعال سیاسی اصلاح طلب اعتقاد است “در حالی که روحانی نتوانسته خیلی از انتظارات را برآورده کند اصلاح طلبان نمی توانند جا خالی کنند و به بدنه اجتماعی خود تعهد اخلاقی و اجتماعی دارند.”

به گزارش تسنیم، صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح طلب طی یادداشتی در شماره امروز (شنبه 13 مرداد) روزنامه سازندگی با اشاره به حمایت تمام و کمال اصلاح طلبان از دولت روحانی گفته است “در حالی که روحانی نتوانسته خیلی از انتظارات را برآورده کند، اصلاح طلبان نمی توانند جا خالی کنند. اصلاح طلبان نسبت به رای دهندگان و بدنه اجتماعی خود تعهد اخلاقی و اجتماعی دارند و تمام مسئولیت عملکرد روحانی بر عهده آنهاست.

دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/ بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

وی با بیان اینکه مدیر جمهور دولت دوازدهم بخش عمده ای از 24 میلیون رای خود را مدیون اصلاح طلبان هست، خاطرنشان کرده است “ما بودیم که به مردم گفتیم بیایند به روحانی رای دهید و الان نمی توانیم به آنها بگوییم که به ما مربوط نیست، انگشت خود را سمت روحانی نشانه بگیریم و بگوییم از خودش بپرسید.”

زیباکلام با اشاره پرسشها اقتصادی کشور که در نوسات اخیر قیمت ارز و سکه بروز و ظهور پیدا کرده می گوید “مهمترین مسئله این روزها علاوه بر ترمیم کابینه و پرسشها بین المللی براق سازی هست. دولت روحانی باید نخست، کار براق سازی را از خودش شروع کند و سپس بگوید در حوزه های دیگر اقتصادی چه می گذرد. لیکن بخشی از بی اعتمادی عمومی به مفاسد بازمی گردد و بخشی دیگر به پرسشها سیاسی اجتماعی و سیاست خارجی مربوط است …”

خیلی راحت باید گفت که دولت هیچ پولی ندارد و بسیاری از سازمان‌های دولتی بدهکار هستند. لیکن عنوان بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است و به سیاست خارجی، روا

این فعال سیاسی اصلاح طلب در بخش دیگری از این یادداشت علی رغم اینکه اعتقاد است تبدیل شدن عنوان ترمیم کابینه به یک مطالبه عمومی، نتیجه بی سیاستی ها و عملکرد ضعیف تیم اقتصادی دولت بوده ولی در عین حال مدعی می شود پرسشها اقتصادی کشور تحریم های آمریکا است “سوال مهم دیگر این است که آیا با عوض کردن نفرات، زیرساخت ها نیز تامین می شود؟ پرسشها اساسی تر از روندی است که نشان داده می شود. دلار حدود یازده هزار تومان، مشکلی نبود که سیف به وجود آورد و حال با عوض کردن آن و جایگزینی آقای همتی به حالت اولیه اش برگردد.”

زیباکلام ادامه می دهد “دولت آقای روحانی کاملا دولتی ورشکسته هست؛ داروخانه ها می گویند از شرکت تامین اجتماعی مبالغ هنگفتی را بدهکار هستند. بنابراین خیلی راحت باید گفت که دولت هیچ پولی ندارد و بسیاری از شرکت های دولتی بدهکار هستند. لیکن عنوان بحران های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است و به سیاست خارجی، روابط بین المللی ما و تحریم های یک طرفه آمریکا برمی گردد.”

دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/ بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

واژه های کلیدی: سیاسی | اقتصادی | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | دولت روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs