در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مردم جهت کدام فیلم‌ها دست به جیب شدند؟

به گزارش جام جم آنلاین، در هفته ای که گذشت، طرح اکران ماه مبارک رمضان شروع شد، طرحی که به فروش فیلم های سینمای کشور عزیزمان ایران سرعت بخشید و باعث شد که بسی

مردم جهت کدام فیلم‌ها دست به جیب شدند؟

مردم جهت کدام فیلم ها دست به جیب شدند؟

عبارات مهم : سینما

به گزارش جام جم آنلاین، در هفته ای که گذشت، طرح اکران ماه مبارک رمضان شروع شد، طرحی که به فروش فیلم های سینمای کشور عزیزمان ایران سرعت بخشید و باعث شد که بسیاری از مردم سینما را جهت اوقات فراغت خود گزینش کنند. در این هفته فیلم های سینمایی «تگزاس»، «لاتاری»، «فیلشاه» و «مصادره» توانستند مخاطبان بیشتری را به سمت گیشه های سینما جذب کنند. از طرفی دیگر حدود سه هفته است که اکران نوروز ۹۷ در سرگروه های سینمایی به آخر رسیده و این سرگروه ها به فیلم های تازه داده شده است هست؛ ولی این فیلم ها سرعت فروش بسیار کمی داشته اند و مخاطبان سینما هنوز علاقه مند به دیدن فیلم های قدیمی (اکران نخست نوروز) هستند.

از طیف فیلم های نفروش می توان فیلم های سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی، «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی و «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی اشاره کرده که تا به حال گیشه نامطلوبی داشته اند.

جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمای کشور عزیزمان ایران که از سوی دفاتر پخش به فارس اعلام شده، فیلم سینمایی «مصادره» با در اختیار داشتن ۷۴ سالن نمایش؛ ۱۴ میلیارد و ۷۸۵میلیون تومان فروخته است و «لاتاری» با در اختیار داشتن ۸۵ سالن نمایش؛ ۱۴ میلیارد تومان. «به وقت شام» با در اختیار داشتن ۴۹ سالن نمایش ۱۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان و «لونه زنبور» با در اختیار داشتن ۳۴ سالن نمایش ۹ میلیارد تومان. همچنین انیمیشن «فیلشاه» با در اختیار داشتن ۱۵۰ سالن نمایش موفق به فروش هفت میلیارد تومای شده است است.

«تگزاس» با در اختیار داشتن ۱۳۳ سالن نمایش؛ شش میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومانی و «عصبانی نیستم» با در اختیار داشتن ۱۱۱ سالن نمایش یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروش داشته هست. فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» با در اختیار داشتن ۹۶ سالن نمایش؛ یک میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان، «خوک» با در اختیار داشتن ۴۲ سالن نمایش ۴۱۹ میلیون تومان و «آن سوی ابرها» با در اختیار داشتن ۱۴ سالن نمایش ۹۴ میلیون تومان فروش داشته اند. «جشن دلتنگی» هم با در اختیار داشتن ۳۰ سالن نمایش ۹۰ میلیون تومان فروش داشته است.

مردم جهت کدام فیلم‌ها دست به جیب شدند؟

واژه های کلیدی: سینما | نمایش | میلیون | سینمای | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs