در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

فرمول مقابله با رانت ژنتیکی

طی ماه‌های اخیر هشتگ «ژن خوب» به یکی از پرتکرارترین عبارت‌ها در اینترنت کشور تبدیل شده است هست. فارغ از صحت و سقم اخبار انتشار یافته با این کلید‌واژه، ا..

ادامه مطلب

شمال بارانی است ، هوا از فردا گرم می شود

کارشناس شرکت هواشناسی گفت: در 48 ساعت آینده با پدیده گرم شدن هوا در کشور روبرو می شویم.  هوا از فردا گرم می شود/ شمال بارانی است عبارات مهم ..

ادامه مطلب

نیمار یکشنبه جهت پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کند

مهاجم برزیلی با داشتن برگه ترانسفرش یکشنبه جهت پاری سن ژرمن در لیگ یک فرانسه بازی خواهد کرد. نیمار یکشنبه جهت پاری سن ژرمن بازی می کند عبارات م..

ادامه مطلب

گلن کمپل، خواننده مشهور آمریکایی درگذشت

به گزارش خبرآنلاین، گلن کمپل نوازنده و خواننده مشهور آمریکایی از سال ۲۰۱۱ به بیماری آلزایمر مبتلا شده است بود، از دنیا رفت. گلن کمپل، خواننده..

ادامه مطلب

حضور 3 نماینده مجلس در بیمارستان جهت ملاقات با کروبی

سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) جهت ملاقات با مهدی کروبی در بیمارستان محل خوابیدن وی حضور پیدا کردند. حض..

ادامه مطلب

آمریکا باید راجع به تحریم‌های روسیه با اتحادیه اروپا مذاکره کند / آلمان

وزیر اقتصاد دولت آلمان از آمریکا خواست با اروپا راجع به تاثیر تحریم‌های سخت‌تری که قرار است علیه روسیه اعمال شود، صحبت کند و تاکید کرد که شرکت‌های اروپا..

ادامه مطلب