در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

مناطق شمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران هوای پاک‌تری دارند؟

مقایسه غلطت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران نشان می‌دهد که علی رغم باور عموم، مناطق شمالی پایتخت کش..

ادامه مطلب

۱۰ درصد داروها در کشورهای فقیر تقلبی هستند / شرکت جهانی بهداشت

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در گزارشی هشدار داد که ۱۰ درصد داروها در کشورهای فقیر تقلبی هستند.  شرکت جهانی بهداشت: ۱۰ درصد داروها در کش..

ادامه مطلب

ویزای کیانوش رستمی صادر شده است است ، ادعای فدراسیون جهانی در مورد ویز

به گزارش ایسنا، در حالی که فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد ویزای تمام وزنه برداران کشور عزیزمان ایران جهت سفر به آمریکا و حضور در مسابقه های جهانی صا..

ادامه مطلب

ویزای کیانوش رستمی و برادرش صادر شد

آمریکا ویزای کیانوش رستمی و برادرش را جهت حضور در مسابقه های قهرمانی دنیا صادر کرد. ویزای کیانوش رستمی و برادرش صادر شد عبارات مهم : آمر..

ادامه مطلب

ایتالیا امیدوار به از بین بردن کشور عزیزمان ایران یا چند کشور عربی از جام جهانی روسیه

تیم ملی ایتالیا طبق ادعای نشریه معتبر این کشور امیدوار است فیفا کشور عزیزمان ایران یا چند کشور عربی را از بین بردن کند تا ایتالیا به جام جهانی برسد. ..

ادامه مطلب

پوتین اولویت ملی روسیه در قرن بیست و یکم را اعلام کرد

رئیس‌جمهور روسیه در نشست سران همکاری اقتصادی آسیا–اقیانوسیه اظهار کرد که توسعه خاور دور از اولویت‌های ملی روسیه در قرن بیست و یکم است. پوتین اولو..

ادامه مطلب

استعفای حریری از عربستان آب می‌خورد / سیدحسن نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه اعمال فشار بر حزب الله فایده‌ای نخواهد داشت، تاکید کرد که نحوه استعفای نخست وزیر لبنان حکایت از مداخله عربستان در..

ادامه مطلب