در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

درخواست جاسوسی از روسای موساد و ارتش! ، رسوایی تازه نتانیاهو

تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از مدیر شرکت اطلاعات عمومی «شاباک» خواسته بود از «تمیر باردو» و «بنی گانتس» مدیر سابق موساد و مدیر سابق ستاد یکسا..

ادامه مطلب

قدس تا ابد پایتخت فلسطین می‌ماند / سعد حریری

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم، سعد حریری، نخست وزیر لبنان طی صحبت در نمایشگاه ملی ای که در بیروت برگزار شد، گفت: قدس استحقاق ..

ادامه مطلب

باید قبل از اینکه نشانه قرار بگیری، حمله کنی! / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که این رژیم در انجام حمله نظامی علیه کسانی که امنیت این رژیم را ترساندن کنند، تردید نمی‌کند.  نتانیاهو: بای..

ادامه مطلب

ترامپ با استمرار حضور آمریکا در سوریه موافقت کرد / مقام آمریکایی

یک مقام آمریکایی مدعی شده است رئیس‌جمهور این کشور با استمرار حضور نظامیان آمریکایی در سوریه موافقت کرده است. مقام آمریکایی: ترامپ با استمرار ..

ادامه مطلب

دلواپس نیستم / تصویر العمل ترامپ به اعترافات فلن

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، در مورد پذیرش اتهام از سوی مایکل فلن، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و همکاری او با تحقیقات دادستانی دلواپس نیست.  ..

ادامه مطلب

پوتین اولویت ملی روسیه در قرن بیست و یکم را اعلام کرد

رئیس‌جمهور روسیه در نشست سران همکاری اقتصادی آسیا–اقیانوسیه اظهار کرد که توسعه خاور دور از اولویت‌های ملی روسیه در قرن بیست و یکم است. پوتین اولو..

ادامه مطلب

استعفای حریری از عربستان آب می‌خورد / سیدحسن نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه اعمال فشار بر حزب الله فایده‌ای نخواهد داشت، تاکید کرد که نحوه استعفای نخست وزیر لبنان حکایت از مداخله عربستان در..

ادامه مطلب

آمریکا باید راجع به تحریم‌های روسیه با اتحادیه اروپا مذاکره کند / آلمان

وزیر اقتصاد دولت آلمان از آمریکا خواست با اروپا راجع به تاثیر تحریم‌های سخت‌تری که قرار است علیه روسیه اعمال شود، صحبت کند و تاکید کرد که شرکت‌های اروپا..

ادامه مطلب

ایجاد منطقه آزاد پروازی در روسیه

به گزارش ایسنا از ایزوستیا، طرح ایجاد منطقه آزاد پرواز در پیش نویس راهکار توسعه سیستم های ناوبری هوایی روسیه تا سال ۲۰۳۰ میلادی درج شده است است و شرکت دولت..

ادامه مطلب

خنثی‌سازی بمب متعلق به جنگ جهانی دوم در آلمان

در پی عملیات ساختمانی در مدرسه‌ای در شهر اسن آلمان، یک بمب به جا مانده از جنگ جهانی دوم کشف و خنثی شد. خنثی سازی بمب متعلق به جنگ جهانی دوم..

ادامه مطلب