در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

قصد رئیس‌‌جمهور شدن ندارم/ اثرگذاری‌ اصلاح‌طلبان به اندازه پیروزی‌هایشان نبود ، محسن هاشمی

رئیس شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی تاکید کرد: آنچه موجب درخواست ها جهت اصلاح اصلاحات شده است یا موجب سرخوردگی و عدم اقبال بعضی از گروه ها به اصلاح طلبان ش..

ادامه مطلب

او می‌گوید روحانی باید استعفا دهد، ولی سال ۸۸ را فراموش کرده ، احمدی‌

الاخبار چاپ بیروت نوشت: گفته می شود ایرانی ها در هنگام شنیدن صدای قدم بیگانه ها اختلافات داخلی خود را کنار می گذارند و این مساله بخوبی در حمایت همگان از حسن رو..

ادامه مطلب

دولت روحانی کاملا دولتی ورشکسته است/ بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است

خیلی راحت باید گفت که دولت هیچ پولی ندارد و بسیاری از سازمان‌های دولتی بدهکار هستند. لیکن عنوان بحران‌های اقتصادی بیرون از دولت روحانی است و به سیاست خار..

ادامه مطلب

بیانات سخنگوی قوه مجریه راجع به خبر تجاوز در ایرانشهر، نامه مذاکره با آم

سخنگوی دولت تاکید کرد: حمایت قوه قضائیه و مقننه از تصمیمات قوه مجریه بسیار مبارک است.  بیانات سخنگوی قوه مجریه راجع به خبر تجاوز در ایرانشهر، نا..

ادامه مطلب

آیا به جای پرچم آمریکا، تصویر ترامپ را آتش نزدید؟ / مرعشی

موضوع روز ما این نیست که آقای جنتی چه فرمودند یا نماینده مجلس چه نطق کردند؟ امروز نمی‌خواهند بفرمایند مصلحت کشور چیست؟ مصلحت کشور این است هنگامی که مردم امریکا ..

ادامه مطلب

نمایندگان در دیدار با مدیر دولت اصلاحات چه گفتند؟!

تعدادی از نمایندگان مجلس یکشنبه هفته جاری با سیدمحمد خاتمی دیدار کردند که در ادامه بخشی از صحبت‌های نمایندگان حاضر در این جلسه را می‌خوانیم. ..

ادامه مطلب

حضور 3 نماینده مجلس در بیمارستان جهت ملاقات با کروبی

سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) جهت ملاقات با مهدی کروبی در بیمارستان محل خوابیدن وی حضور پیدا کردند. حض..

ادامه مطلب

مجلس با قدرت ایستاد، جهت شهادت آماده بودیم / پزشکیان

نایب رییس مجلس اظهار کرد: مجلس ابهت و جسارت خود را نشان داد. ما جهت شهادت آماده بودیم و از شهادت نمی‌ترسیم.  پزشکیان: مجلس با قدرت ایست..

ادامه مطلب