در عرض آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

در عرض: آمریکا آمریکایی مدافعین حرم اخبار سیاسی و اجتماعی

کشف سیارات فراخورشیدی تازه با توانایی وجود حیات

پژوهشگران گروهی از سیارات را در خارج از منظومه‌ی شمسی شناسایی کرده‌اند که از شرایط شیمیایی مشابه با آن‌چه به شکل‌گیری حیات بر سطح زمین انجامیده، برخوردا..

ادامه مطلب

بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید

شرکت کانادایی اوپنر از تولید تاکسی هوایی جدیدی به نام بلاک فلای خبر داده که به عنوان یک وسیله نقلیه شخصی قابل استفاده است. بدون گواهینامه با..

ادامه مطلب

عوض کردن شیوه زندگی، راهی جهت کم کردن گرمایش زمین

به گزارش ایسنا به نقل از ساینس، نتیجه های بررسی ها نشان می دهد که مبارزه با تغییرات آب وهوایی در تئوری بسیار راحت است و می توان با کم کردن انتشار گاز..

ادامه مطلب

پاکسازی هوای آلوده با درختان مصنوعی

” شهر درخت ” در آلمان ساختار متحرک پوشیده از خزه هست. این مبلمان شهری در مراکز آلوده شهر به پاکسازی هوا کمک می کند. پاکسازی هو..

ادامه مطلب

مشخصات فنی بمب‌افکن‌های آمریکا که در شبه‌جزیره کره به پرواز درآمدند

به دنبال آزمایش موشک بالستیک قاره‌پیما از سوی کره شمالی، نیروی هوایی آمریکا اعلام کرده که دو فروند بمب افکن این کشور بر فراز مناطق مورد اختلاف در دریا..

ادامه مطلب

بررسی دقیق‌تر آکسون‌ها در مغز با اسکن تازه

محققان با استفاده از یک اسکن تازه موفق به توسعه روشی شدند که با استفاده از آن می‌توان رشته‌های حامل پیام‌های الکتریکی مغز را به صورت دقیق‌تری مورد بررسی ق..

ادامه مطلب

ناسا ابرهای رنگین کمانی می سازد

ناسا با استفاده از پیشرفته ترین فناوریهای راکتی یکی از زیباترین پدیده های مصنوعی یعنی ابرهای رنگین کمانی را ایجاد می کند.  ناسا ابرهای رنگین..

ادامه مطلب